Park przemysłowy Huarui, strefa przemysłowa Hengjiang, miasto Chashan, miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny
Dom

Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd.

Chiny Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Carrie,you are a pretty girl and good seller.we have received the machines,and all of them are good using.Thank you for your service.

—— Shawn

Although there is a brief interlude in installing machine,your service is pretty good enough so that we can put on production successfully at last.

—— Mohamed

Thanks for your good service,thanks for your sweet smile,thanks for your useful machines.

—— James

Im Online Czat teraz

Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : QIZEN
Ilość pracowników : 30~50
Coroczne wyprzedaże : 300000-500000
Rok założenia : 2005
pc Export : 80% - 90%
Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. znajduje się w ważnym obszarze przemysłowym Dongguan w prowincji Guangdong i została założona w 2005 roku. Specjalizujemy się w badaniach, projektowaniu, produkcji i dystrybucji maszyn z tworzyw sztucznych.

Nasze produkty obejmują regenerację surowców wielkotnąca granulka pionowa w pionie (500kg-15t), duże maszyny do mieszania materiałów poziomych (100kg-5t), kruszarki do tworzyw sztucznych, mieszalniki tworzyw sztucznych, plastikowe mieszarki poziome, przesiewacze wibracyjne, mieszalniki pionowe, dehydratery, automatyczne podajniki, zlewozmywaki, precyzyjne regulatory temperatury formy, chillery przemysłowe , suszarki z tworzyw sztucznych i szereg urządzeń peryferyjnych i innych odmian. Istnieje ponad 10 rodzajów i prawie 100 modeli produktów. Posiadamy doświadczony i profesjonalny zespół.

Jesteśmy głównym przedsiębiorstwem produkcyjnym, zajmującym się projektowaniem, produkcją i konserwacją urządzeń do formowania. Rozsądna struktura, energooszczędność i wysoka wydajność to nasze główne zalety. Poziom techniczny i wszystkie indeksy osiągnęły międzynarodowe standardy. Nasze produkty sprzedają się dobrze we wszystkich miastach i prowincjach w Chinach, takich jak prowincja Guangdong, Liaoning, Jiangsu i Zhejiang i są chwalone przez klientów ogólnych. Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM.

Nasze produkty są szeroko rozpoznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników i mogą spełniać stale zmieniające się potrzeby gospodarcze i społeczne. Nasze produkty sprzedają się dobrze na całym świecie. Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk, aby kontaktować się z nami w sprawie przyszłych relacji biznesowych i wzajemnego sukcesu!

Szczegóły kontaktu
Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Carrie

Tel: 86-13532787286

Faks: 86-769-86488580

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)